Ósmoklasiści jako superbohaterowie

Uczniowie klas ósmych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wzięli udział w projekcie „Ja pożeram książki - a Ty jaką masz supermoc?”

Młodzież wykazała się ogromną pomysłowością i kreatywnością, przygotowując prace. Chętnie opowiadała o swoich pasjach, hobby. Pojawiły się albumy, plakaty, komiksy, makiety. Wśród tematów nie zabrakło sportu, zwierząt, gier komputerowych, przygód ulubionych bohaterów, podróży, a nawet kosmosu. Największym jednak zainteresowaniem cieszył się projekt dotyczący drukarki 3D, związanej z technologią przyszłości. Wszyscy mogli zadawać pytania, jak również wymieniać się doświadczeniami.

Cieszymy się, ze mamy w szkole tak wielu młodych i  utalentowanych ludzi.

Kto wie, może jeszcze nas w przyszłości czymś zaskoczą?

Pamiętajmy: nie odkładajmy marzeń, odkładajmy na marzenia.

Podczas realizacji projektu wykorzystano książki zakupione do biblioteki szkolnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Data dodania: 2022-11-28 20:51:31
Data edycji: 2022-11-28 20:59:39