Olimpiadę czas zacząć!

10 czerwca odbyła się Rodzinna Olimpiada Sportowa, w której uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z rodzicami. Po defiladzie drużyn pani dyrektor Jolanta Tyl przywitała zebranych i zapaliła znicz olimpijski. Przedszkolaki zaśpiewały hymn Polski i złożyły ślubowanie. Uroczyście zobowiązały się do sumiennego wykonania wszystkich konkurencji oraz obiecały, że będą się świetnie bawić. Przed sportowymi zmaganiami trenerzy i piłkarze Mławianki zrobili krótką rozgrzewkę, a ósmoklasistki pokazały układ choreograficzny. Następnie wystartowała olimpijska rywalizacja. Klimat, który towarzyszył zawodom, sprzyjał dobrej zabawie. Na zakończenie pan Adam Kuligowski wręczył zawodnikom medale i dyplomy. W tej olimpiadzie nie było przegranych. Wielkie brawa dla wszystkich dzieci i rodziców za fantastyczną atmosferę, doping oraz entuzjazm. Dziękujemy za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz Klubowi Mławianka.

Data dodania: 2022-06-12 23:34:17
Data edycji: 2022-06-13 22:44:49