Ogólnopolski program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” zrealizowany

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka” obejmującym tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole i w Internecie. Projekt kształtował u pierwszoklasistów postawy odpowiedniego zachowania w różnych sytuacjach oraz uczył właściwej reakcji na mogące ich spotkać zagrożenia. Podczas zajęć nauczyciele zrealizowali z uczniami wszystkie tematy z programu, dodatkowo dzieci wzięły udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ostatnim krokiem było wypełnienie przez pierwszoklasistów Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Po zrealizowaniu programu szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” i dyplomy dla uczniów.

Data dodania: 2022-06-23 23:33:44
Data edycji: 2022-06-23 23:34:31