Ogólnopolska akcja #SprzątamyDlaPolski

4 października uczniowie klas I – III oraz oddziału przygotowawczego Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Mławie wzięli udział w VI. ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski, pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Akcja miała na celu uprzątnięcie terenów zielonych z niepożądanych śmieci i odpadów. Uczniowie po wcześniejszym przeszkoleniu przez nauczycieli w zakresie prawidłowej segregacji odpadów, wyposażeni w rękawiczki i kolorowe worki, udali się w miejsca wymagające posprzątania. Zebrane selektywnie odpady zostały pozostawione w odpowiednich pojemnikach ustawionych w pobliżu szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie podczas tegorocznej akcji.

Data dodania: 2023-10-04 18:51:49
Data edycji: 2023-10-04 19:35:21