Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3go maja w klasach starszych SP2

A konstytucja to ważna książka,
Z której się dowiesz o obowiązkach,
Co komu wolno, co zakazane,
Prawo, co musi być przestrzegane...'
Chcąc uczcić kolejna rocznicę uchwalenia Konstytucji 3go Maja, 29.04.2025 w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Był on żywą, krótką lekcją historii, dzięki której uczniowie klas 4-8 mogli przypomnieć sobie jak doszło do uchwalenia pierwszej europejskiej konstytucji oraz jak ważne zmiany miała ona wprowadzić w Polsce.
Apel ten był również hołdem i podziękowaniem dla tych, którzy byli jej pomysłodawcami i ustawodawca mi, a naszym uczniom- młodym Polakom, miał przypomnieć, co to jest patriotyzm i miłość do Ojczyzny.
Data dodania: 2025-05-02 20:12:23
Data edycji: 2025-05-02 20:15:07
Ilość wyświetleń: 29
Na skróty
Aktywna szkoła - sprzęt sportowy dla szkółAktywna Tablica na lata 2020 - 2024Biblioteka szkolnaDokumentyDoradztwo zawodoweLaboratoria PrzyszłościLogopeda szkolnyNarodowy Program Rozwoju CzytelnictwaPedagog specjalnyPedagog szkolnyPoczet SztandarowyProgram wychowawczo-profilaktyczny w roku szkolnym 2024/2025Psycholog szkolnyRegulamin korzystania z wyżywienia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2025/2026Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2025/2026Samorząd UczniowskiStandardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 2 w MławieStatut Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŚwietlica szkolnaSzkolny zestaw podręczników Terapeuta pedagogicznyWolontariat szkolny