''Nic dwa razy się nie zdarza...'' - zakończenie roku szkolnego dla klas I-III

W piątek 23 czerwca o godzinie 8.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas I-III, w tym pożegnanie klas III. Podczas uroczystości pani dyrektor Jolanta Tyl dziękowała uczniom, kadrze pedagogicznej oraz rodzicom za wspólny, owocny rok nauki i zabawy. Szczególne podziękowania od Dyrekcji skierowane były do Rady Rodziców oraz wszystkich zaangażowanych w organizację Pikniku Rodzinnego. Po przemowie pani dyrektor, głos zabrała pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska, która przybliżyła statystyki podsumowujące pracę w minionym roku szkolnym oraz odczytała nazwiska uczniów klas III, którzy odznaczyli się wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce. Z klasy 3a nagrodzeni uczniowie to: Maja Końpa, Julia Magdalińska, Bartłomiej Magdaliński, Aleksander Marat, Aleksander Marlęga, Aleksandra Matalińska, Alan Matusiak, Paweł Niestępski, Wiktoria Płuciennik, Marika Rutkowska, Paulina Rudzińska, Bartosz Szymankiewicz. Z klasy 3b: Nikola Antczak, Fabian Bucholski, Julia Chojnacka, Kacper Domżalski, Maja Gadomska, Weronika Jabłonowska, Sandra Krupińska, Alisa Novikova, Mikołaj Rząp oraz Zofia Wasiłowska.
Dla trzecioklasistów był to czas pożegnania, gdyż we wrześniu rozpoczną kolejny etap edukacyjny. To właśnie uczniowie klasy 3a i 3b pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń: Joanny Polakowskiej oraz Mileny Pieńdyk-Skalińskiej przygotowali bogatą część artystyczną.Nie zabrakło sentymentalnych wspomnień, układów tanecznych w rytm wakacyjnych utworów. Odbyła się również zabawna rozprawa sądowa, po której sędzia czyli pani dyrektor Jolanta Tyl ogłosiła wyrok uprawniający uczniów do odbycia zasłużonych wakacji.
Dziękujemy gościom za liczne przybycie oraz życzymy wszystkim bezpiecznego i udanego wypoczynku.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-06-28 21:52:16
Data edycji: 2023-06-28 23:01:13