Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci ….

2 listopada 2021r. uczniowie klasy 3C Szkoły Podstawowej nr 2 Mławie wraz z wychowawczynią p. Edytą Kowalkowską odwiedzili miejsca pamięci narodowej. Jednak głównym celem wyjścia  było zapalenie zniczy na grobie śp. pana Sławomira Jurczyńskiego, to była inicjatywa dzieci, a wychowawczyni jak najbardziej spełniła życzenie swoich uczniów. Pan Sławek uczył dzieci w klasie pierwszej i pierwszym półroczu klasy drugiej, a potem niespodziewanie dla wszystkich odszedł z tego świata. Jego serdeczność, życzliwość i poczucie humoru zostały w pamięci dzieci, dlatego zapalone znicze ustawiliśmy w kształt serduszka, a następnie wspólnie pomodliliśmy się za jego duszę. To był ważny dzień dla klasy 3C, uczniowie byli zdyscyplinowani, okazali dojrzałość emocjonalną i wrażliwość.

Data dodania: 2021-11-07 22:56:16
Data edycji: 2021-11-07 23:05:51