„Moja mama i mój tata są dla mnie całym światem”

20 i 23 maja 2024 roku Bogumiła Pawłowska poprowadziła zajęcia w klasach I a, I b i II a w bibliotece szkolnej. W trakcie tego spotkania prowadząca wykorzystała historię pt. „Jak Nowatorscy przestali rozmawiać” o dobrych relacjach w rodzinie, fragmenty książek Raquel Díaz Reguera „Mama jest tylko jedna, a tu mamy wszystkie”, Joanny Bartosik i Małgorzaty Swędowskiej „ Moja mama, mój tata”. Były one inspiracją do wypowiedzi uczniów na temat członków ich rodzin, sposobów spędzania wspólnie czasu, podziału obowiązków domowych.

Następnie dzieci uczestniczyły w zabawie integracyjnej, która miała ukazać im jak ważne jest zaufanie drugiej osobie i troska o kogoś. Na koniec uczestnicy wykonali pracę plastyczną - kwiatowy wachlarz, który wręczą mamom z okazji Dnia Matki.

Data dodania: 2024-05-24 08:20:01
Data edycji: 2024-05-24 08:36:59