MIKOŁAJKOWE WARSZTATY Z SENIORAMI

5.12.2023 r. grupa Bratki wraz z Samorządem Uczniowskim, celebrując przedświąteczny czas zorganizowali Mikołajkowe Warsztaty, na które zostali zaproszeni Seniorzy z Miejskiego Domu „Senior+” w Mławie wraz z opiekunami. Licznie przybyłych gości w imieniu przedszkolaków oraz całej społeczności szkolnej przywitała Pani Dyrektor Jolanta Tyl wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Wspaniały świąteczny występ przedszkolaków z grupy Bratki oraz starszych koleżanek umilił czas zaproszonym gościom. Wspólnie spędzone chwile podczas dekorowania pierników sprawiły dużo radości zarówno najmłodszym, niż i nieco starszym uczestnikom warsztatów. Wszystkich odwiedził Święty Mikołaj, który podarował upominki i zaprosił na słodki mikołajkowy tort. Seniorom z Miejskiego Domu „Senior+” w Mławie bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej.

Data dodania: 2023-12-06 22:41:44
Data edycji: 2023-12-06 22:46:02