Mikołajkowe warsztaty w Motylkowie

Dzisiejszego dnia przedszkolaki z grupy 0a wybrały się na mikołajkowe warsztaty do Motylkowa, gdzie czekały na nich Elfy i Święty Mikołaj.
Elf zaprosiły naszych przedszkolaków do zabawy. Nagle dzieci usłyszały tajemniczy dźwięk dzwonka Świętego Mikołaja, zgromadziły się na dywanie, a ich oczom ukazał się sam tak długo oczekiwany gość. Wszystkie dzieci z radością powitały Mikołaja, następnie po kolei poprosiły o wymarzony prezenty, które Święty Mikołaj obiecał dostarczyć wraz ze swoim pomocnikiem Rudolfem. Po skończonym spotkaniu przedszkolaki udały się do sali, gdzie ozdabiały pierniczki różnokolorowymi posypkami. Na koniec wszyscy w świetnych humorach wrócili do przedszkola.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-12-13 21:15:26
Data edycji: 2023-12-13 21:17:28