MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W LABORATORIUM PRZYGODY

Dzisiejszego dnia przedszkolaki z grupy Bratki wybrały się na mikołajkowe warsztaty do Laboratorium Przygody, gdzie czekał na nich pomocnik Świętego Mikołaja. Elf przypomniał przedszkolakom zasady bezpieczeństwa, jakie obowiązują w obiekcie i zaprosił do wspólnej zabawy.
Po krótkiej chwili dzieci usłyszały tajemniczy dźwięk dzwonka Świętego Mikołaja, zgromadziły się na dywanie, a ich oczom ukazał się sam tak długo oczekiwany gość. Wszystkie dzieci wielkim uściskiem powitały Mikołaja, następnie po kolei powierzyły największe pragnienia i marzenia, które Święty Mikołaj obiecał spełnić. Po skończonym spotkaniu przedszkolaki udały się do sali, gdzie tworzyły własne czekolady i ozdabiały różnokolorowymi posypkami. Zapach słodkiej czekolady unosił się po całej sali co zaostrzyło apetyt małym łakomczuszkom. ? Na koniec wszyscy w świetnych humorach i z przepyszną czekoladą wrócili do przedszkola.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-12-05 18:42:17
Data edycji: 2023-12-05 18:44:58