Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie Edycja 2024

Uczniowie klasy Vb włączyli się w ogólnopolską akcję „Czytanie na Polanie”. 22 maja Bogumiła Pawłowska i Bogumiła Tańska z Pedagogicznej Biblioteki w Mławie odwiedziły naszą szkołę i przeczytały młodzieży „Story Noe”  Zuzanny Orlińskiej i „Sprzedawcę szczęścia” Davide Cali.

Uczestnicy akcji z przyjemnością rozmawiali na temat ulubionych autorów i zastanawiali się, jakie korzyści płyną z czytania.

Celem spotkania było promowanie czytelnictwa wśród uczniów oraz zachęcenie ich do sięgania po książkę w wolnym czasie.

„Czytanie na Polanie” to ogólnopolska akcja, która polega na zaaranżowaniu imprezy czytelniczej na świeżym powietrzu. Projekt realizowany jest w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Data dodania: 2024-05-23 08:26:31
Data edycji: 2024-05-23 10:57:40