Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata

7 czerwca uczniowie klasy 1 b przygotowali uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Rodziny pt. ,,Podróż w przyszłość”. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające układy taneczne, będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Uczniowie pod opieką swoich pań z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tak ważnej uroczystości. Pierwszoklasiści mieli również okazję zaprezentować się przed zaproszonymi gośćmi panią dyrektor Jolantą Tyl i panią wicedyrektor Elizą Pydynkowską. To był wyjątkowy czas dla dzieci i rodziców, pełen wielkich emocji i wzruszeń, zwłaszcza, gdy widzi się swoje pociechy w roli aktora, który pokazuje swoją miłość i talenty. Po uroczystości dzieci składając osobiste życzenia wręczyły świadectwa z czerwonym paskiem : Najlepszej Mamy i Najlepszego Taty, następnie wspólnie udaliśmy się na słodki poczęstunek do klasy. Dziękujemy za ten dzień młodym aktorom oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Data dodania: 2023-06-12 21:26:01
Data edycji: 2023-06-12 21:58:00