Lena Jaroszewska z wyróżnieniem w konkursie ''Warszawska Syrenka''

Do konkursu recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka" zgłosiło się wielu uczniów z klasy 2b Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie (Magdalena Łuba, Ilenja Kamińska, Alicja Mierzejewska, Oskar Zalewski, Wiktor Krajewski, Paulina Siemianowska, Lena Jaroszewska). Konieczne było przeprowadzenie eliminacji, gdzie komisja konkursowa wytypowała dwie uczennice z klasy 2b: Lenę Jaroszewską i Paulinę Siemianowską. Udział w konkursie wzięli również uczniowie klas starszych:

1. Julia Zalewska kl. 7a
  2. Szymon Jezierski kl. 6a

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 2b Lenie Jaroszewskiej za zdobycie wyróżnienia w konkursie ,,Warszawska Syrenka", życzymy dalszych sukcesów.

Pragniemy również podziękować wszystkim uczestnikom za udział oraz za wkład jaki włożyliście w przygotowanie tak pięknych wierszy.

Data dodania: 2021-04-30 11:44:21
Data edycji: 2021-05-05 14:58:16