Konkurs plastyczny klas III „Z którym bohaterem znanych bajek i baśni utożsamiam się najbardziej”

Konkurs plastyczny klas III  „Z którym bohaterem znanych bajek i baśni  utożsamiam się najbardziej”

W zerwcu 2021 r. uczniowie klas III mieli okazję uczestniczyć w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Z którym bohaterem znanych bajek i baśni utożsamiam się najbardziej”. Konkurs był podsumowaniem innowacji „Bajki i baśnie oczami dzieci” realizowanej w klasach trzecich w roku szkolnym 2019/2020, 2020/2021.

Uczniowie mieli przedstawić postać z bajki lub baśni, z którą utożsamiają się najbardziej, w formie plastycznej, według własnej inwencji i pomysłowości. Na konkurs wpłynęło 35  prac, wszystkie były ciekawie i starannie wykonane.

Komisja konkursowa postanowiła wręczyć nagrody i wyróżnienia następującym uczniom:

Marcel Zalewski – kl. III a

Jakub Jabłonowski – kl. III b

Szymon Skudynowski – kl. III a

Bartosz Drozdowski – kl. III b

Paulina Wtulich – kl. III a

Oliwia Kucińska – kl. III b

Rozstrzygnięcie konkursu i  wręczenie nagród nastąpiło 24.06.2021 r.  Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Lidia Gromadzka, p. Agnieszka Śmiegel, p. Beata Wójciak

Data dodania: 2021-07-01 11:05:40