Konkurs plastyczno-literacki o błogosławionym kardynale Stefanie Wyszyńskim rozstrzygnięty

24 września w Parafii św. Stanisława BM w Mławie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego o błogosławionym kardynale Stefanie Wyszyńskim. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął ks. bp Piotr Libera. Konkurs cieszył się wielką popularnością wśród dzieci i młodzieży mławskich szkół, napłynęło ponad 150 prac. Wśród nagrodzonych uczestników nie zabrakło również naszych uczniów. Trzecie miejsce zajęła Julia Zalewska z klasy 8 a, natomiast wyróżnienia otrzymali Michalina Szumkowska z klasy 3 a i Oliwier Budzichowski z klasy 4 a.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Data dodania: 2021-10-27 22:52:45
Data edycji: 2021-10-27 22:55:38