„Koncert kolęd i pastorałek”

„Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego żeby uczyć się miłości od Pana Jezusa.
Dlatego żeby się uśmiechnąć do siebie.
Dlatego żeby sobie przebaczać”.
Ks. Jan Twardowski

W czwartkowy wieczór, pozostając w świątecznym nastroju, dzieci z grupy Stokrotki wraz z wychowawcą i rodzicami zorganizowały „Koncert kolęd i pastorałek”. Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. Mali artyści w strojach aniołów, góralek i pasterzy zaprezentowali wybrane kolędy i pastorałki. W pięknie udekorowanej sali zebrali się zaproszeni gości. Ogromne zaangażowanie dzieci oraz rodziców wywarło duże wrażenie i poruszenie, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po występie rodzice przygotowali poczęstunek dla gości i uczestników koncertu. To był magiczny wieczór, który na długo pozostanie w pamięci widzów i pozwoli zatrzymać magię świąt.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-01-08 19:46:56
Data edycji: 2023-01-08 19:50:57