KOLOROWO - KROPKOWO

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To wyjątkowy dzień, bo jest święto kreatywności, pomysłowości, odkrywania talentów i wspólnej zabawy. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w kropki, kropeczki i groszki. Zajęcia zaczęły od poznania Vashti, dziewczynki, która swoje dzieła plastyczne tworzyła za pomocą kropek i dzięki kropce odkryła swój talent. Podczas zajęć nie zabrakło również kodowania, przeliczania i segregowania.
Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych. Każdy jest wyjątkowy i posiada jakieś talenty, dlatego celebrowanie tego dnia ma na celu zachęcanie do ich odkrywania. Nasze przedszkolaki z pewnością swoje talenty odkryły ?
Data dodania: 2022-09-15 21:33:36
Data edycji: 2022-09-15 21:35:26