Klocki KORBO w klasie 2b

Korbo to zestawy klocków twórczych opartych na kole zębatym gdzie sama intuicja nie wystarcza - potrzeba już twórczego myślenia logicznego. Wykonane z najwyższej jakości bezpiecznego tworzywa, zapakowane w piękne kartonowe bądź też plastikowe pudełka są idealnym uzupełnieniem pokoju małych konstruktorów. Niekończące się możliwości budowy wielowymiarowych modeli to rozwijająca i ciesząca zabawa dzieci w różnym wieku. Ruchome mechanizmy kół zębatych to zachęcenie do poznawania zasad mechaniki przy równoczesnym rozwijaniu wyobraźni przestrzennej i małej motoryki. Klocki konstrukcyjne Korbo to nie tylko zabawki ale przede wszystkim połączenie pomocy dydaktycznych z dobrą zabawą. Dzieci chętnie po nie sięgają - bo zapewniają im wyzwania i długą ciekawą zabawę. Kolejne modele to wyzwania a mnogość możliwości pozwala dzieciom w różnym wieku na znalezienie swojego pomysłu na spędzenie czasu wyjątkowo kreatywnie. Wszystkie elementy łatwo się łączą a modele są trwałe i mobilne.

#laboratoriaprzyszłości

Data dodania: 2023-05-18 22:20:01