Klasa 3a i 3b na Komisariacie Policji w Mławie

Klasa 3a i 3b na  Komisariacie Policji w Mławie

Klasa 3a i 3b odwiedziła Komendę Powiatową Policji w Mławie. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów oraz zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, gdzie serdecznie przywitała nas pani policjantka, która opowiedziała o pracy policji. Mieliśmy okazję zobaczyć sprzęt, który wykorzystują policjanci do swojej pracy. W czasie spotkania pani policjant przypomniała nam numer alarmowy na policję 997 i 112. Udzieliła nam również informacji na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy i przypomniała jak prawidłowo zawiadamiać służby ratunkowe w sytuacji wypadku, pożaru itp. Spotkanie z Panią Policjant wzbogaciło wiedzę dzieci na temat bezpieczeństwa na drodze, w domu i w szkole oraz przyniosło wiele radości.

Data dodania: 2023-10-10 18:45:47
Data edycji: 2023-10-10 18:53:29