Klasa 2a „Czyta z klasą…”

Uczniowie klasy 2a zakończyli realizację I modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” pod hasłem „Bądź dobry dla innych”. W ramach projektu uczniowie poznali lekturę „Jak Wojtek został strażakiem?”. Następnie ozdobili swoje lekturniki i uzupełnili strony związane z przeczytaną lekturą. Dzieci przygotowały plakaty zachęcające innych do przeczytania książki o przygodach małego Wojtka. Stworzyli plan wydarzeń oraz opisy historii przedstawionych w lekturze. 21 listopada włączyliśmy się w obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Założyliśmy żółty element garderoby i wspólnie stworzyliśmy drzewo życzliwych słów. Był to czas dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Grupa dzieci z chęcią włączyła się również w akcję „Szlachetna paczka” i przygotowała artykuły dla potrzebującej rodziny. Cała klasa wspaniale wykonała pełne dobrych uczynków zadania i z zapałem przystąpiła do realizacji II modułu projektu.

Data dodania: 2024-01-07 19:04:34
Data edycji: 2024-01-07 19:07:15