Jasełka 2023

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i przebaczania, ale także czas refleksji i spotkań w gronie najbliższych. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, przedszkolaki z grupy Stokrotki, uczniowie klasy Ic oraz Samorząd Uczniowski naszej szkoły 19 grudnia 2023 r. tradycyjnie wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, aniołowie i pastuszkowie. Świetności inscenizacji dodały pastorałki i kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Przedstawienie oraz scenografia wykonane pod kierunkiem p. Aleksandry Gorczewskiej, p. Patrycji Bielskiej oraz Moniki Dzięgielewskiej były niesamowitym, świątecznym przeżyciem dla publiczności. Aktorzy występowali dwukrotnie, raz dla koleżanek i kolegów, natomiast o 17.00 dla swoich rodziców oraz zaproszonych gości. Serdecznie dziękujemy za obecność.

Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-12-27 14:28:54
Data edycji: 2023-12-27 14:29:52