Jak poskromić Bazyliszka?

3 marca 2022r. uczniowie klasy 4b zaprezentowali kolegom i koleżankom z klas 5a, 4a, 3a, 3b i 3c swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu „Jak poskromić Bazyliszka?” Spektakl został przygotowany przez p. Edytę Kowalkowską i wspaniale wpisał się w obchody Międzynarodowego Dnia Języków Ojczystych. Ponadto stanowił realizację zadania z projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”, z którym uczniowie cyklicznie się zapoznają, wykonując kolejne moduły.

Przedstawienie zakończyło się aplauzem ze strony widzów i licznymi podziękowaniami. Uczniowie klasy 4b nie spodziewali się takiej reakcji, poczuli się dowartościowani, uwierzyli w swoje możliwości aktorskie i z utęsknieniem oczekują kolejnych teatralnych wyzwań.

Data dodania: 2022-03-09 08:29:14
Data edycji: 2022-03-09 08:37:41