Integracja klasy 1b podczas warsztatów kulinarnych w pizzerii

W miniony piątek 6 października uczniowie klasy 1B udali się na warsztaty kulinarne do pobliskiej Pizzerii U Benka. Zajęcia rozpoczęły się od bardzo dokładnego umycia rąk. Najpierw dzieci dowiedziały się jakie są niezbędne składniki do zrobienia ciasta oraz jakie są poszczególne etapy przygotowania pizzy. Następnie uczniowie pracowali w małych 5-osobowych grupach. Zadaniem każdej grupy było przygotowanie wybranej przez siebie pizzy. Pierwszoklasiści przygotowali pizzę z serem, szynką, pieczarkami. Nie zabrakło również pizzy hawajskiej. Kiedy pizze były już gotowe, nie pozostało nic innego jak degustacja. Posiłek przebiegał w miłej atmosferze, a pizza smakowała wyśmienicie. Warsztaty zostały zorganizowane z okazji Dnia Chłopaka. Jednocześnie były wspaniałą okazją do integracji klasy i spędzenia wspólnie czasu poza szkołą.

Data dodania: 2023-10-11 09:29:15
Data edycji: 2023-10-11 09:36:54