III Olimpiada Sportowa

11 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się III Rodzinna Olimpiada Sportowa. W olimpiadzie brały udział wszystkie grupy przedszkolne oraz reprezentacja rodziców.
Celem tego wydarzenia była przede wszystkim integracja wszystkich grup przedszkolnych, wspólne zabawy, rozwijanie sprawności ruchowej, wdrażanie do współzawodnictwa i współdziałania w grupie, kształtowanie samodzielności, odpowiedzialności, dostarczenie naszym wychowankom dobrej zabawy, aktywność ruchowa, a także pokazanie Wam drodzy rodzice jak współpraca z Wami jest dla nas ważna. Oprócz organizatorów (M. Wodowska, K. Lech, K. Duszeńko, A. Gorczewska, M. Dzięgielewska) gry i zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców prowadzili piłkarze MKS Mławianka.
Cały program olimpijski uatrakcyjnił pokaz pięknej sztuki walki jaką jest taekwondo wykonany przez TAEKWON-DO GROMOWSKI z ekipą. Prowadzący wytłumaczyli na czym polega i dlaczego warto uprawiać tę sztukę walki. Dziewczynki z klasy IVa pełniły rolę cheerleaderek. Uczniowie klasy Ic poprowadzili grupy przedszkolne w sportowym korowodzie oraz zatańczyli dla wszystkich. Rozgrzewkę olimpijską ,,Bomba” poprowadzili przedszkolaki z grup 0a, 0b oraz Bratki. Było wesoło, kolorowo i sportowo, a gromkie brawa dopingu nie cichły.
Data dodania: 2024-06-11 22:30:18
Data edycji: 2024-06-11 22:33:33