II Rodzinna Olimpiada Sportowa

II Rodzinna Olimpiada Sportowa to świetna impreza, która wpisała się w kalendarz wydarzeń w naszej placówce. Jak wiadomo sport łączy pokolenia. W olimpiadzie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, zaproszeni goście oraz przedstawiciele rodziców z każdej grupy. To okazja do naprawdę miłego spędzenia czasu wspólnie w świetnych humorach. Wydarzenie to uświetniła swoją obecnością Radna Miejska Pani Zofia Kazimierska, wspaniały popis kickboxingu dał Pan Łulasz Wróblewski ze Studia Personalnego Łukasz Wróblewski. W pokazie wzięła udział nasza nauczycielka oraz uczennica, które dzielnie trenują pod okien Pana Łukasza. Całą imprezę poprowadzili nasi nauczyciele z ogromną pomocą Pana Piotra Rzepki z ekipą Mławianki. Naszych młodszych uczniów wspierali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie dziękujemy za przybycie. Jesteście nieocenieni.

Data dodania: 2023-06-08 09:17:00
Data edycji: 2023-06-11 22:31:12