II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosenne spotkanie z poezją”

II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „Wiosenne spotkanie z poezją”

Dnia 17 kwietnia 2024 r. troje  uczniów naszej szkoły uczestniczyło w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne spotkanie z poezją” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Mławie. Dzieci pięknie recytowały wiersze o tematyce wiosennej, wspomagając się przygotowanymi tematycznie strojami, rekwizytami, gestem, elementem ruchu oraz odpowiednią intonacją. Występując przed publicznością wykazały się wielkim talentem recytatorskim oraz dużą odwagą. Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 3b Maja Kowalska zajęła w konkursie I miejsce, natomiast wyróżnienie otrzymali: Alan Antczak uczeń klasy 0b oraz Zuzanna Dąbrowska uczennica klasy 1b. Serdecznie gratulujemy laureatom  i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!

Data dodania: 2024-04-22 09:16:47
Data edycji: 2024-04-22 09:19:25