IDZIE PANI JESIEŃ

Dzieci z grupy Motylki i Stokrotki powitały w tym roku Panią Jesień w wyjątkowy sensoryczno-zabawowy sposób. Zaczęliśmy od pogadanki na temat jesieni, przeliczania skarbów, dotykania i wąchania ich. Poznaliśmy ich fakturę rączkami i odkryliśmy, że kasztany, które się jeszcze nie „wykluły” są strasznie kujące, a te już „wyklute” bardzo przyjemne w dotyku. Dla tych odważnych przygotowana była jesienna ścieżka sensoryczna. Sprawiła ona dzieciom sporo radości i wiele z nich pokonywało ją kilkakrotnie. Na koniec wyciszyliśmy się przy ćwiczeniach oddechowych z listkami. Wybraliśmy się też na spacer w poszukiwaniu jesieni, ale na dworze zaskoczyła nas typowo letnia pogoda. Skorzystaliśmy z niej i świetnie bawiliśmy się na placu zabaw.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-09-23 10:41:07
Data edycji: 2023-09-23 10:43:00