„I Ty możesz zostać świętym Mikołajem…”

„Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem”. 18 grudnia w parafii Świętego Stanisława Biskupa Męczennika odbyła się akcja charytatywna „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Nasi wolontariusze po mszach świętych sprzedawali świąteczne ozdoby: stroiki, cukierkowe łańcuchy, pierniczki i świąteczne kartki. Dochód z akcji zostanie przekazany na potrzeby dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę – jesteście aniołami, które zamiast skrzydeł mają wielkie serca i ręce gotowe do pomocy potrzebującym. To dzięki Wam na buziach wielu dzieci zagości uśmiech. W przygotowaniu ozdób bozonarodzeniowych wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2022-12-24 08:41:08
Data edycji: 2022-12-24 09:01:59