Gratulacje, podziękowania, uśmiechy, łzy i zdjęcia, czyli zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Niestety, z powodu pandemii nie mogliśmy świętować wspólnie.  Wręczenie świadectw, wyróżnień, dyplomów, nagród  ufundowanych przez Radę Rodziców dla najlepszych uczniów  nastąpiło w kameralnym gronie. Pani dyrektor Jolanta Tyl i pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska pojawiły się w każdej klasie, by osobiście pogratulować wszystkim wyróżnionym dzieciom i młodzieży. Uczniowie klas trzecich, kończący pierwszy etap edukacji odebrali swoje wyróżnienia i nagrody w hali sportowej w obecności rodziców, przedstawicieli zarządu Rady Rodziców oraz Dyrekcji.

Ufundowano także statuetki dla najlepszego ucznia w każdym ciągu klasowym.  Wyróżnieni  to:

klasy czwarte - Dominik Chołuj

klasy szóste - Weronika Szczecińska