„Grajmy Panu i śpiewajmy…”

„Bóg się rodzi w ciszy, ubóstwie, samotności…– w uśmiechu, pokorze, pomocnej dłoni wyciągniętej do drugiego człowieka”.

Święta Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzą się nam z choinką, wigilijnym stołem oraz wspólnym kolędowaniem. O tej pięknej, staropolskiej tradycji nie zapomnieli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, w której 22 grudnia odbył się koncert kolęd i pastorałek. Dekoracja, śpiew, instrumentalne wykonanie utworów oraz układ choreograficzny stworzyły niesamowitą atmosferę; przywołały wiele wspomnień – zarówno tych niedawnych, jak i bardzo odległych…Poczuliśmy ze sobą szczególną więź, wewnętrzną radość przebywania ze sobą, rozświetliły się nasze serca „promieniami wiary, nadziei i miłości”…

Dziękujemy naszym młodym, utalentowanym wykonawcom, którzy zabrali nas w niezapomnianą podróż– podróż pachnącą goździkami, pomarańczą i siankiem… „Pan się rodzi! Kto Go widzi? Kto go słyszy?” Zobaczmy i usłyszmy rodzącego się Jezusa! Niech Bóg narodzi się w każdym ludzkim sercu!
W tym ważnym dniu o pracownikach szkoły nie zapomniał również Samorząd Uczniowski składając wszystkim życzenia i wręczając drobne upominki.

Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2022-12-24 09:32:40
Data edycji: 2022-12-24 10:47:04