Gotowi, do startu, start!

7 października na stadionie miejskim w Mławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, których organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mławie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Naszą szkołę reprezentowały trzy sztafety: mieszana klas 4, dziewcząt i chłopców klas 7 i 8. Uczniowie pod opieką pana Adama Szymańskiego i pani Kamili Marlęgi mogli rywalizować z rówieśnikami oraz sprawdzić swoje umiejętności w biegach wytrzymałościowych. Pierwsze miejsce i awans na zawody rejonowe zdobyli nasi reprezentanci z klas 8 (Filip Pańko kl. 8 a, Marcel Bużycki kl. 8 a, Mieszko Sadza kl. 8 a, Maciej Szczeciński kl. 8 a, Bartosz Domżalski kl. 8 b, Kamil Karsznia kl. 8 b).

12 października podczas Rejonowych Mistrzostw w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Ciechanowie nasi sportowcy zajęli 5 miejsce.
Wszystkim reprezentantom szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2021-10-27 08:30:06
Data edycji: 2021-10-27 12:03:45