Festyn rodzinny

W ramach obchodów świąt 3-majowych w obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbył się festyn rodzinny. Jedną z atrakcji był turniej piłki nożnej ,w którym wzięła udział reprezentacja rodziców naszej placówki. Dopingu oraz świetnej zabawy nie zabrakło. Naszą grupę piłkarską dzielnie i głośno wspierała liczna grupa kibiców. Bardzo dziękujemy naszym piłkarzom : Mariuszowi Walczak –kapitan, Michałowi Michalak –bramkarz, Jarosławowi Pełkowskiemu, Pawłowi Rudzińskiemu, Grzegorzowi Przybyłowskiemu, Adamowi Piotrkowskiemu, Kamilowi Mól, Piotrowi Szprengel, Łukaszowi Pawłowskiemu za sportową grę oraz zaangażowanie w społeczność szkolną. Panowie jesteśmy z Was dumni, dostarczyliście wiele pozytywnych emocji, a duch walki nie opuszczał Was nawet po meczu ? SP2 ZAWSZE RADĘ DA ?

Data dodania: 2023-05-06 16:41:05
Data edycji: 2023-05-06 16:46:14