Erasmus+ Goście z Litwy w Szkole Podstawowej nr 2

25 kwietnia 2023r. gościliśmy w naszej szkole delegację z Litwy. Z Raseiniai miasta partnerskiego Miasta Mława w ramach projektu Erasmus+. Odwiedziło nas 5 nauczycieli i przedstawiciel Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Raseiniai. Celem wizyty była obserwacja pracy w ramach edukacji włączającej w placówkach oświatowych. Goście poznali charakter, klimat SP2, działające w placówce gabinety oraz uczestniczyli w zajęciach: edukacji wczesnoszkolnej w klasie IIb realizującej kolejną misję ogólnopolskiego programu ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”, zajęciach z pedagogiem szkolnym w grupie przedszkolnej Biedroneczki realizującej innowację pedagogiczną ,, Z emocjami przez świat”; zajęciach z pedagogiem specjalnym oraz z logopedą. Wizyta przebiegała w miłej, przyjacielskiej atmosferze z wymianą doświadczeń.

Data dodania: 2023-05-06 00:46:28
Data edycji: 2023-05-06 00:49:00