Eliminacje szkolne do ''Warszawskiej Syrenki''

08.03.2024  w klasach 1-3 przeprowadzono eliminacje szkolne do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka". W konkursie wzięło udział 11 uczniów. Szkolna komisja konkursowa dokonała oceny recytacji wierszy uwzględniając dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę mowy oraz ogólny wyraz artystyczny. Poziom eliminacji był bardzo wysoki, a komisja miała niezwykle trudne zadanie. Trzymamy kciuki za naszych zwycięzców w dalszych eliminacjach.

Do etapu powiatowego zakwalifikowano następujących uczniów: Marta Sobotka kl. 3a Janina Strzelec kl. 3a W szkolnym etapie konkursu przyznano następujące miejsca:

I MIEJSCE Marta Sobotka kl. 3a

II MIEJSCE Janina Strzelec kl. 3a

III MIEJSCE Maja Kowalska kl. 3b

W KONKURSIE UDZIAŁ WZIĘLI:

Pola Mól kl. 1b Pola Petecka kl. 1b Alan Dąbrowski - Mazur kl. 1c Kaja Wiśniewska kl. 1c Marcelina Perdion kl. 2a Zuzanna Ćwiklińska kl. 2b Pola Masiak kl. 2b Amelia Mazur kl. 3b

Komisja konkursowa:

Pani Dyrektor Jolanta Tyl Pani Zofia Kazimierska- Radna Miasta Mława oraz opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Pani Katarzyna Chmielewska- Jeziorska- nauczyciel Bibliotekarz

Data dodania: 2024-03-09 20:14:22
Data edycji: 2024-03-09 20:18:08