Eliminacje do Warszawskiej Syrenki

16 marca uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnych eliminacjach 46. edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Do przesłuchania przystąpili: Marcelina Napierska i Dominik Kaszubiecki z klasy 1a, Marta Sobotka z klasy 2a, Maja Kowalska z klasy 2b oraz Sandra Krupińska z klasy 3b. Wszyscy wspaniale wyrecytowali wybrane utwory, a jury w składzie: pani dyrektor Jolanta Tyl, logopeda i polonistka pani Magdalena Godlewska oraz pedagog pani Monika Dzięgielewska wyłoniły dwie zwyciężczynie - Martę Sobotkę oraz Maję Kowalską, które będą reprezentowały naszą szkołę podczas powiatowych eliminacji w Miejskim Domu Kultury 31 marca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a wygranym życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu Warszawskiej Syrenki!

Data dodania: 2023-03-16 23:16:59
Data edycji: 2023-03-16 23:19:15