EKOCYRKULARNI

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie zrealizowali w ramach II edycji Konkursu popularyzującego wiedzę o gospodarce o obiegu zamkniętym Ekocyrkularni, szkolny konkurs ekologiczny Daj drugą szansę, którego warunkiem udziału było przygotowanie przedmiotu z materiałów pochodzących z recyklingu. W trakcie wykonywania projektu, uczniowie musieli zaprezentować pracę fotorelacją. Do pomocy włączyli rodzica bądź innego członka rodziny.
   Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, których wyobraźnia nie miała granic. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie brawa.  Wyłonienie zwycięzców było trudnym wyzwaniem, więc jury zdecydowało nagrodzić prace wyróżniające się kreatywnością oraz różnorodnością materiałów. Przedmioty wykonane przez uczestników konkursu zagoszczą w murach naszej szkoły, jako elementy dekoracji.
Zwycięzcami konkursu zostali:
1 miejsce  - Paulina Rudzińska klasa IVa