DZIEŃ ŚWIADOMOSCI AUTYZMU

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu przypada na 2 kwietnia i został ustanowiony przez ONZ w 2007 roku.
Jego celem jest zwiększanie świadomości na temat spektrum autyzmu oraz promowanie akceptacji i wsparcia dla osób z autyzmem.
W ramach tego dnia pedagodzy specjalni prowadzili zajęcia i rozmowy dotyczące solidarności wobec osób w spektrum autyzmu.
Data dodania: 2025-04-02 12:02:41
Data edycji: 2025-04-02 12:05:05
Ilość wyświetleń: 25
Na skróty
Aktywna szkoła - sprzęt sportowy dla szkółAktywna Tablica na lata 2020 - 2024Biblioteka szkolnaDokumentyDoradztwo zawodoweLaboratoria PrzyszłościLogopeda szkolnyNarodowy Program Rozwoju CzytelnictwaPedagog specjalnyPedagog szkolnyPoczet SztandarowyProgram profilaktyczno-wychowawczy w roku szkolnym 2024/2025Psycholog szkolnyRegulamin korzystania z wyżywienia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2025/2026Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2025/2026Samorząd UczniowskiStandardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 2 w MławieStatut Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŚwietlica szkolnaSzkolny zestaw podręczników Terapeuta pedagogicznyWolontariat szkolny