Dzień Rodziny w klasie 3b

We wtorek 6 czerwca klasa 3b świętowała Dzień Rodziny. Wśród zaproszonych gości znalazła się pani dyrektor Jolanta Tyl, pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska oraz najbliżsi członkowie rodzin trzecioklasistów. Na widowni zasiedli nie tylko rodzice, ale również ciocie, dziadkowie czy rodzeństwo. Uczniowie klasy 3b zaprezentowali część artystyczną. Były to głównie humorystyczne scenki z codziennego życia rodziny oraz wiersze, piosenki, a także układ taneczny z dedykacją dla najbliższych. Popłynęły szczere życzenia, podziękowania, a przy tym łzy wzruszenia. Po występie uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do sali lekcyjnej gdzie czekał słodki poczęstunek oraz upominki dla rodziców w postaci własnoręcznie wykonanych pudełek ze słodką niespodzianką oraz piękną sentencją. Na artystów czekały natomiast pyszne lody. To wyjątkowe, rodzinne spotkanie na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Data dodania: 2023-06-11 20:07:46
Data edycji: 2023-06-11 20:12:10