Dzień Rodziny w klasie 2a

„Spokój to piękno życia. Szukaj go w promieniach słońca. Uśmiechu dziecka, miłości matki i radości ojca. W rodzinnej wspólnocie.” Menachem Begin RODZINA TO NAJCENNIEJSZY SKARB Święto Rodziny w klasie IIa 13 czerwca bieżącego roku uczniowie klasy IIa obchodzili Święto Rodziny. Z tej okazji zaprosili do szkoły swoich najbliższych, aby podziękować im za troskę i miłość, bo jak mówiła Matka Teresa z Kalkuty: Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu. Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać. W uroczystości wzięły udział również pani dyrektor Jolanta Tyl i pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska. Dzieci wraz z wychowawcą przygotowały montaż słowno- muzyczny. Poprzez: wiersze, piosenki i życzenia dziękowały za wszelkie dobro płynące z rodzinnych domów. Po części artystycznej wręczyły rodzicom upominki, które wykonały podczas warsztatów szkolnych z panią Wiolettą Walczak- Sych. Na koniec, dumni ze swych pociech rodzice, zasiedli do słodkiego poczęstunku. To był naprawdę rodzinny dzień, pełen pozytywnych emocji - wzruszeń i radości. Podsumowaniem tego wydarzenia niech będzie cytat: „Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia…” Rodzina to największy skarb, który trzeba pielęgnować! To bezcenna wartość!

Data dodania: 2023-06-13 22:08:36
Data edycji: 2023-06-13 22:13:20