Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dzieci rozwiązały rebus, którego hasłem był miś. Wychowawczyni przywitała wszystkich misiowym uściskiem - jest to zabawa integracyjna w kole, podczas której prowadzący wita dzieci: Misia uścisk przesyłam w krąg, niech powróci do mych rąk. Uczniowie opowiadali o swoich ulubionych misiach (zabawkach, bohaterach z bajek), odgadywali zagadki, odpowiadali na pytania dotyczące misiów przy pomocy przedstawionych ilustracji. Dzieci wykonały prace plastyczne - misie z paseczków, rysowały, wycinały, kolorowały misie oraz wykonywały dla nich ubranka. Do przeprowadzenia zajęć wychowawczyni wykorzystała dywan interaktywny – gry logiczne: misiowe żelki (mapowanie).

Data dodania: 2023-11-26 18:33:28
Data edycji: 2023-11-26 18:40:47