Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

25 listopada 2022 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach z okazji Dnia Pluszowego Misia, które poprowadziła Bogumiła Pawłowska z mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie. Dzieci wysłuchały opowieści Moniki Kamińskiej „Niedźwiedź szuka przyjaciół”, opowiedziały o wartości przyjaźni i wymieniły cechy przyjaciela. Uczestniczyły też w zabawie ruchowej „Poranek misia”, poznały misie z bajek i rozwiązały zagadki. Wiele radości dostarczyła im korekta programu telewizyjnego, w którym zmieniono tytuły filmów o misiach. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał medal przyjaciela pluszowego misia i zrobił pamiątkowe zdjęcie w misiowej fotobudce.

Podczas realizacji projektu wykorzystano książki zakupione do biblioteki szkolnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Data dodania: 2022-12-01 06:22:30
Data edycji: 2022-12-01 06:26:08