Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel dziecka. To właśnie jego może przytulić, gdy jest mu smutno, to właśnie on jestem powiernikiem wielu sekretów i najlepszą przytulanka do usypiania. W piątek nasze przedszkolaki hucznie obchodziły „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy zabawami w salach, ale już chwilkę później spotkaliśmy się razem na naszym przedszkolnym korytarzu. Wspólnie obejrzeliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. „Złotowłosa i Trzy Misie”. Kukiełkowi aktorzy wspaniałe rozśmieszyli publiczność. Dzieci fantastycznie poradziły sobie z zagadkami, które dla nich przygotowaliśmy. Później przyszedł czas na wręczenie nagród w konkursie „Mój sensoryczny miś”. Na zakończenie zaśpiewaliśmy głośnie Sto Lat dla naszych misiów, które zaprosiły nas na Misiakowe disco ?.

Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-11-25 20:12:35
Data edycji: 2023-11-25 20:14:15