Dzień Kropki w klasach trzecich

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach. To czas, w którym możemy skupić się na małych i dużych umiejętnościach naszych dzieci. Zwróćmy uwagę na to, że w każdym drzemie jakiś talent. Szkoły są pełne nieśmiałych, niepewnych siebie i zagubionych dzieci. Często z ust młodych ludzi słyszymy: Jestem do niczego, nic nie potrafię, niczego nie umiem zrobić dobrze. Nie pozwólmy na to, by dzieci w to uwierzyły. Niech Międzynarodowy Dzień Kropki będzie dniem zmiany. Dniem, w którym skupimy się na rzeczach, w których nas uczniowie są dobrzy, a także na tym, by mogli odnaleźć rzeczy, które polubią, których wykonywanie będzie sprawiało im radość. Uczniowie klas trzecich z kolorowych kulek z plasteliny wyklejały sowy, kodowały kropkę. W zabawie wziął udział robot Bee-Bot, który z pomocą dzieci znalazł drogę, aby dotrzeć do kolorowych kropek.

#labolatoriaprzyszłości

Data dodania: 2023-09-17 17:22:51