Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole

W piątek społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Głośnego Czytania. Tym razem zaproszony gość, pani Bogumiła Tańska z mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie, nauczyciele i uczniowie przeczytali opowiadanie Tomasza Samojlika „Teoria niespiskowa” ze zbioru „Sieci widmo”. Dzięki lekturze młodzi słuchacze poszerzyli swoją wiedzę o ekologii i utwierdzili się w przekonaniu, że ich codzienne wybory mają wpływ na stan naszej planety. W świecie nowoczesnych technologii, kiedy dzieci coraz rzadziej sięgają po książki, taka forma propagowania czytelnictwa jest szczególnie ważna.

Organizatorkami spotkania były panie: Katarzyna Chmielewska-Jeziorska, Natasza Dmuchowska i Magdalena Godlewska

Data dodania: 2023-10-01 19:41:20
Data edycji: 2023-10-02 20:39:41