Dzień Dziecka w Niestumiu

Według dzieci dzień 1 czerwca jest najpiękniejszym dniem w roku, ponieważ to święto, w którym każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas z najbliższymi. Z tej okazji panie Olga Meredyk, Magdalena Kołodzińska, Milena Pieńdyk- Skalińska wraz z nauczycielami wspomagającymi : Lidią Zakrzewską, Martyną Burakowską oraz Beatą Szemplińską zorganizowały wycieczkę do Niestumia. Dzień rozpoczął się od złożenia życzeń, następnie wszyscy w wyśmienitych humorach wyruszyli na plenerową wycieczkę. Aby Dzień Dziecka był pełen atrakcji, wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, wystarczy pomyśleć co tak naprawdę sprawi radość dzieciom. Najważniejszy w tym dniu jest czas, który sobie nawzajem podarujemy, spędzając go razem. Klasy 1 a, 1 b, 3 b spędziły ten dzień w sposób aktywny na łonie natury. Była to świetna zabawa i integracja zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dziękujemy za pomoc opiekunom, którzy pomogli nam przy całej organizacji i opiece nad dziećmi. Dzień Dziecka uważamy za udany a świadczą o tym radosne buzie dzieciaków!

Data dodania: 2023-06-03 16:53:54
Data edycji: 2023-06-03 16:55:47