Dzień Dziecka w naszej szkole

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”.

Jan Paweł II

3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji zorganizowaliśmy międzyklasowy turniej piłki siatkowej. Do rywalizacji stanęły reprezentacje klas IV-VII. Każda klasa wytypowała przedstawicieli, którzy dzielnie i z dużym zaangażowaniem zdobywali punkty. W pierwszym turnieju klas IV mocniejsi okazali się być uczniowie klasy IVb, w drugim turnieju reprezentanci klas Va, Vb i Vc pokonali dziewczęta klas VI, w trzecim turnieju chłopcy klas VI małą przewagą punktową przegrali mecz z reprezentacją klasy VII. Na zakończenie reprezentacja klas V-VII wystawiła skład, który rywalizował z reprezentacją nauczycieli. Emocje sięgały zenitu, a walka o każdy punkt była bardzo zacięta. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za dużą dawkę dobrego humoru i świetną zabawę.

Data dodania: 2024-06-06 22:09:18
Data edycji: 2024-06-06 22:11:10