DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

06.02.2024r. W klasie IC odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu uczniowie mieli szansę zapoznać się z możliwościami oraz niebezpieczeństwami wynikającymi z korzystania z Internetu. Uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi zagrożeniami, które dziecko może napotkać w sieci oraz ze sposobami radzenia sobie w sytuacji zagrożenia w Internecie. Dzieci dzięki takim zajęciom wiedzą jak należy chronić swoją prywatność w sieci, jak dbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych w sieci, ograniczać dostęp do galerii swoich zdjęć, nie publikując zdjęć, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. Uczniowie w zadania bardzo chętnie się włączali i wyciągali z nich wnioski, które zostaną im podczas korzystania z Internetu.

#DBI

#laboratoriaprzyszlosci