Czym jest samorządność?

Samorząd Uczniowski to ważny organ naszej szkoły, który daje uczniom realną możliwość uczestniczenia w jej życiu i wpływ na jej funkcjonowanie. Działalność Samorządu Uczniowskiego jest lekcją demokracji, samorządności i stanowi jedną z najważniejszych spraw w procesie wychowania w szkole. Prezydium Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunem zorganizowała spotkanie, na które przygotowała i przedstawiła prezentację ujmującą o tym, jaka jest rola Samorządu Uczniowskiego, kto go tworzy oraz jak możemy w nim działać? Uczniowie obejrzeli filmik przygotowany przez CEO mówiący o tym, jak młodzież może działać i współdecydować o funkcjonowaniu szkoły. Uczniowie mieli możliwość zapisania i przekazania swoich pomysłów za pomocą „sznurków pomysłów” Każdy pomysł zostanie przeanalizowany i w miarę możliwości zrealizowany w przyszłości. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ?

Data dodania: 2023-05-23 20:15:34
Data edycji: 2023-06-11 19:25:15