„Coś się kończy – coś się zaczyna…”

„Witaj szkoło! Witaj nasza dobra szkoło!”

Pierwszego września o godzinie 900  rozbrzmiał w naszej szkole dzwonek obwieszczający uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 i jednocześnie mówiący nam, że „koniec czegoś to początek czegoś nowego...”. W uroczystości wzięli udział: pani dyrektor Jolanta Tyl, zaproszeni goście – przewodnicząca Rady Rodziców Kinga Ajduk, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice. Szczególnymi brawami przywitano uczniów klas pierwszych z wychowawcami: panią Olgą Meredyk i panią Magdaleną Kołodzińską, a także nauczycielki wspomagające: panią Lidię Zakrzewską oraz panią Martynę Burakowską. Poczet sztandarowy wprowadził sztandar szkoły i wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrały: pani dyrektor Jolanta Tyl, która powitała wszystkich zgromadzonych, oraz pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska, która – w imieniu Burmistrza Miasta Mławy Sławomira Kowalewskiego – odczytała list, przekazując najserdeczniejsze życzenia owocnej pracy i osiągania wyznaczonych celów w tych trudnych i niepewnych czasach. W dalszej kolejności pani wicedyrektor przedstawiła organizację szkoły na najbliższy 2022/23 rok. Początek roku szkolnego uświetnił występ drugoklasistów pod kierunkiem pań: Lidii Gromadzkiej i Agnieszki Śmiegel.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy dużo siły i wytrwałości w pracy, wspólnego odkrywania świata oraz rozwijania swoich zainteresowań, niech zawsze przyświeca im myśl: „Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Rób, co możesz…”, a wówczas życie będzie lepsze i piękniejsze. POWODZENIA W 2022/23 ROKU!!!

Data dodania: 2022-09-04 17:16:35
Data edycji: 2022-09-04 17:17:58